Loading
Busy Polska-Szwajcaria
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Wyjazdy z Polski: Wtorek, Piątek, Sobota
Wyjazdy do Polski: Środa, Sobota, Niedziela
Przewozy osób i paczek

Busy Polska-Szwajcaria

Transport towarów i osób rozwija się w dość szybkim tempie. Nic dziwnego, że coraz więcej miejsc oferuje przewoźniki nie tylko do krajów blisko sąsiadujących z Polską, ale nawet tych położonych nieco dalej. Taką opcją jest możliwość transportu osób i towarów do Szwajcarii i w drugą stronę.

Transport towaru busem z Polski do Szwajcarii

To, w jakim kierunku może zostać nadana paczka, zależy od dostępności oferty na stronie przewoźnika. Coraz częściej spotyka się możliwość, jaką jest transport towaru do Szwajcarii. Dzięki temu przewóz paczek z Polski do Szwajcarii nie stanowi żadnego problemu, a co za tym idzie, jest łatwo dostępny i możliwy do zrealizowania od ręki. Paczki do Szwajcarii, mimo odległości nie stanowią przeszkody w zrealizowaniu zlecenia na czas – a to dzięki dobrze zorganizowanym przewozom Polska –Szwajcaria. Bez problemu odbywać się także mogą przewozy paczek Szwajcaria – Polska

Busy do Szwajcarii – kiedy można skorzystać?

Mając na uwadze dobro klientów, zarówno oferta busów do Szwajcarii i terminy, w których można zrealizować usługi, są dobrane tak, aby każdy mógł wybrać dla siebie odpowiedni dzień tygodnia na wyjazdy do Szwajcarii. Dostępność usługi, jaką jest bus do Szwajcarii w sobotę pozwala na bezproblemowy transport z Polski do Szwajcarii w ciągu weekendu. Z kolei opcje wyjazdu w dni robocze to bus do Szwajcarii w piątek, a także bus do Szwajcarii we wtorek. Wszystko po to, by dopasować ofertę dla nawet najbardziej wymagających klientów.

Jaki bus wybrać?

Oferta dopasowana jest pod różnego rodzaju osoby, więc i możliwości transportu busem do Szwajcarii jest rozbudowana. Kiedy więc do głowy przychodzi myśl: szukam transportu z Polski do Szwajcarii, skorzystać można z busów Polska - Szwajcaria świętokrzyskich, dostępne są także busy Polska - Szwajcaria dolnośląskie, busy Polska - Szwajcaria opolskie, śląskie, busy Polska - Szwajcaria małopolskie i również busy polska Szwajcaria podkarpackie. Tak szeroki wybór na pewno zadowoli sporą część klientów.

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik

Obsługujemy województwa: Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie.

Wyjazdy z Polski: Wtorek, Piątek, Sobota
Wyjazdy do Polski: Środa, Sobota, Niedziela
Przejazd osobowy: Od 450 PLN / 110 CHF
Paczka: 150 PLN / 40 CHF
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.