Przewóz Osób i Paczek

Polska - Niemcy

Wyjazdy z Polski: Wtorek, Czwartek, Sobota

Wyjazdy z Niemiec: Środa, Piątek, Niedziela

Busy Polska-Niemcy

Na popularności zyskują wyjazdy za granicę – nie zawsze musi być to kraj oddalony od Polski kilkaset kilometrów. Często klienci stawiają na bliższe wycieczki, wykorzystując do tego transport przy pomocy zorganizowanego przewoźnika. Z pomocą może przyjść transport osobowy do Niemiec lub też transport osób z Niemiec do Polski. Organizacja takiego przedsięwzięcia, jakim jest transport osób do Niemiec czy też transport towaru do Niemiec wcale nie musi być trudna, zwłaszcza, jeśli bierze się pod uwagę odpowiedniego przewoźnika.

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Wyjazdy z Polski:

Wtorek, Czwartek, Sobota

Przejazd osobowy

Od 450 PLN / 110 EUR

Przejazdy i cennik

Obsługujemy województwa:

Wyjazdy do Polski:

Środa, Piątek, Niedziela

Ceny przewozu paczek od

80 PLN / 20 EUR

Obsługiwane miasta w Polsce

Zasięg naszych busów na mapie

Transport osobowy – kiedy?

Warto zaznaczyć, że szeroka dostępność terminów ułatwia korzystanie z możliwości przewozu paczek do Niemiec czy transportu osób do Niemiec. To sprawia, że sam transport towaru do Niemiec z Polski nie musi być utrudniony przez znikomą liczbę przewoźników i terminów przewozu. Skorzystać można z trzech opcji. Pierwszą z nich jest bus do Niemiec w sobotę, skierowany dla osób, które w ciągu tygodnia nie mają możliwości podróżowania. Kolejne rozwiązanie to bus do Niemiec w piątek, a także bus do Niemiec we wtorek – dostępność w te dwa dni robocze jest z pewnością atutem.

Przewóz osób do Niemiec i jego sposoby

Można skorzystać z szerokiej oferty, jaką są busy do Niemiec z Polski, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę ich rodzaje. Warto wybrać więc taki przewoźnik Niemcy – Polska, który najbardziej odpowiada pod względem lokalizacji. Możliwości jest wiele, a niektóre z nich to: busy Polska – Niemcy świętokrzyskie, dostępne są także busy Polska – Niemcy dolnośląskie czy wyjazdy Polska – Niemcy busami opolskimi. Oferta dotyczy także busów śląskich, pozostają do dyspozycji także busy małopolskie czy busy Polska – Niemcy podkarpackie.

Wysyłka paczek do niemiec

To, co warto podkreślić to fakt, że popularne są nie tylko przewozy Niemcy – Polska, czy transport z Polski do Niemiec, ale także wysyłka paczek do Niemiec. Ta opcja jest szczególnie przydatna dla przedsiębiorców, którzy chcą wzbogacić ofertę swojego sklepu, zlecając transport przesyłek do Niemiec. Możliwość ta działa także w drugą stronę – przesyłki bez problemu mogą być importowane zza granicy do Polski. Transport paczek z Niemiec do Polski.

Warto więc zdecydować się na skorzystanie z możliwości, jaką jest przewoźnik Niemcy – Polska oraz analogicznie przewoźnik Polska – Niemcy. Biorąc pod uwagę szeroką dostępność przewoźników, a także dostępne terminy wyjazdu, transport do Niemiec okazuje się być prosty i przyjemny.