Loading
Busy Polska-Holandia
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Przewozy osób i paczek

Busy Polska-Holandia

Coraz większy rozwój handlu przyczynia się do zwiększenia zapotrzebowania na rozszerzenie eksportu przesyłek. Dlatego można skorzystać z oferty, jaką jest przewóz paczek z Polski do Holandii. Warto także zainteresować się podróżami – w tym przypadku dobrym wyborem będzie wykorzystanie opcji, w postaci transportu osobowego do Holandii.

Przesyłka paczek do Holandii bez problemów

Nadanie paczki za granicę nie musi wiązać się z trudnościami organizacyjnymi oraz z dużym nakładem finansowym. Zwłaszcza, jeśli można skorzystać z możliwości, jaką jest przewóz paczek do Holandii. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu przewóz paczek Holandia – Polska jest całkowicie bezpieczny i nieskomplikowany. Transport przesyłek do Holandii to także urozmaicenie oferty m. in. sklepu internetowego. Dziękiwykorzystaniu przewoźnika Holandia – Polska sklep może rozwijać swoje możliwości logistyczne.

Wyjazdy osobowe z Polski do Holandii

Powodem do porzucenia planów wyjazdowych w dalsze części kraju może być brak transportu do Holandii zorganizowanego w prywatnym zakresie. Nie warto jednak rezygnować z podróży, ponieważ szeroka oferta, pozwalająca na transport osób do Holandii zadowoli z pewnością sporą ilość osób. Busy do Holandii z Polski to możliwość przejazdu do wybranej lokalizacji dzięki różnym przewoźnikom: do dyspozycji pozostają busy Polska - Holandia świętokrzyskie, busy Polska - Holandia dolnośląskie czy busy Polska Holandia opolskie.

W jakie dni można skorzystać z wyjazdu do Holandii?

To, co warto podkreślić to fakt, że popularne są nie tylko przewozy Niemcy - Polska, czy transport z Polski do Niemiec, ale także wysyłka paczek do Niemiec. Ta opcja jest szczególnie przydatna dla przedsiębiorców, którzy chcą wzbogacić ofertę swojego sklepu, zlecając transport przesyłek do Niemiec. Możliwość ta działa także w drugą stronę – przesyłki bez problemu mogą być importowane zza granicy do Polski. Transport paczek z Niemiec do Polski.

Istnieją trzy opcje wyboru dnia na podróż do Holandii. Pierwsza z nich to bus do Holandii w niedzielę, a więc podczas trwania weekendu. To świetna opcja dla osób, które potrzebują zmienić lokalizację przed nowym tygodniem. Do wykorzystania jest także bus do Holandii w czwartek, a także bus do Holandii we wtorek – te opcje to możliwość skorzystania z przewozu w ciągu tygodnia.

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik
Obsługujemy województwa:
Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Lubelskie
Wyjazdy z Polski:
Wtorek, Czwartek, Sobota
Wyjazdy do Polski:
Środa, Piątek, Niedziela
Przejazd osobowy: Od 500 PLN / 110 EUR
Paczka: 160 PLN / 40 EUR
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.