Loading
Zorganizowane przewozy za granicę
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przewozy osób i paczek

Zorganizowane przewozy za granicę

 

Wraz z rozpowszechnieniem się zakupów internetowych, na rynek wchodzą coraz to  nowocześniejsze rozwiązania, które ułatwiają zakup towaru nawet trudno osiągalnego w ojczystym  kraju. Dzięki temu można zakupić każdą rzecz, nawet jeśli jest ona dostępna tysiące kilometrów od  miejsca zamieszkania. Wszystko za sprawą nowoczesnych przewoźników paczek, ponieważ trafiają  one bezpośrednio zza granicy do Polski oraz w drugą stronę. To przyczyna się do rozwoju handlu  online nie tylko dzięki klientom, ale i przedsiębiorcom, ponieważ mogą oni rozszerzać swoją  działalność o eksport towaru za granicę. Przy wysyłce nie trzeba ograniczać się jedynie do krajów  sąsiadujących – dostępne są także np. przewozy paczek Szwajcaria – Polska. Warto jest więc  rozważyć ofertę profesjonalnych przewoźników, aby urozmaicić wysyłkę towarów. 


Przewóz towaru do Szwajcarii 


Zazwyczaj transport towaru do Szwajcarii kojarzy się z przesyłaniem asortymentu przez wielkie  przedsiębiorstwa, które eksportują swoje produkty na szeroką skalę. Jednak warto mieć na uwadze,  że również i mniejsze paczki mogą być bez problemu przesyłane przy wykorzystaniu przewoźników  – dzięki temu nawet prywatne osoby, niezwiązane z handlem na co dzień, mają okazję na  dostarczenie przesyłek za granicę kraju. Wystarczy odpowiednia organizacja i wybranie  adekwatnego miejsca, które świadczy usługi transportowe do Szwajcarii, aby ze spokojem  zrealizować dostawę paczki do lokalizacji oddalonej o tysiące kilometrów. 


Rozwój transportu osobowego 


Jednak nie tylko transport towaru może odbywać się za pomocą przedsiębiorstw związanych z  usługami logistycznymi. Coraz częściej spotyka się sytuacje, w których osoby marzące o wakacjach  za granicą nie mogą pozwolić sobie na zorganizowanie prywatnego przewozu – stąd też  rozpowszechnienie się transportu Szwajcaria – Polska busem i odwrotnie. Dzięki takim  rozwiązaniom nie ma powodu rezygnowania z planów wyjazdowych, ponieważ dogodne warunki  oraz dostosowanie terminu wyjazdu pod harmonogram przewoźnika zapewnią bezpieczny, a przede  wszystkim komfortowy przejazd. Co więcej, transport Szwajcaria – Polska i bus, jaki jest do tego  wykorzystywany, to sprawdzony sposób na podróżowanie zarówno w pojedynkę, jak i całą rodziną.  Wygodne autokary sprawiają, że kilkugodzinna wycieczka nie jest powodem zmęczenia, zwłaszcza,  że podczas jazdy można podziwiać okoliczne krajobrazy przyrody. To zdecydowanie przemawia na  korzyść takiego rozwiązania. 
Przy organizacji transportu należy mieć na uwadze szereg zaleceń, do których trzeba się  dostosować – np. ograniczenia bagażu lub maksymalna waga paczki do przewozu. Warto jednak 
stawiać na opcję, jaką jest przewóz towarów i osób, ze względu na ekonomiczne oraz ekologiczne  aspekty wykorzystania tej metody.
 

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik

Obsługujemy województwa: Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie.

Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przejazd osobowy: Od PLN / None
Paczka: PLN / None
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.