Loading
Busy Polska-Włochy
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Przewozy osób i paczek

Busy Polska-Włochy

Coraz większy rozwój handlu przyczynia się do zwiększenia zapotrzebowania na rozszerzenie eksportu przesyłek. Dlatego można skorzystać z oferty, jaką jest przewóz paczek z Polski do Włoch. Warto także zainteresować się podróżami – w tym przypadku dobrym wyborem będzie wykorzystanie opcji, w postaci transportu osobowego do Włoch.

Przesyłka paczek do Włoch bez problemów

Nadanie paczki za granicę nie musi wiązać się z trudnościami organizacyjnymi oraz z dużym nakładem finansowym. Zwłaszcza, jeśli można skorzystać z możliwości, jaką jest przewóz paczek do Włoch. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu przewóz paczek Włochy – Polska jest całkowicie bezpieczny i nieskomplikowany. Transport przesyłek do Włoch to także urozmaicenie oferty m. in. sklepu internetowego. Dziękiwykorzystaniu przewoźnika Włochy – Polska sklep może rozwijać swoje możliwości logistyczne.

Wyjazdy osobowe z Polski do Włoch

Powodem do porzucenia planów wyjazdowych w dalsze części kraju może być brak transportu do Wloch zorganizowanego w prywatnym zakresie. Nie warto jednak rezygnować z podróży, ponieważ szeroka oferta, pozwalająca na transport osób do Wloch zadowoli z pewnością sporą ilość osób. Busy do Wloch z Polski to możliwość przejazdu do wybranej lokalizacji dzięki różnym przewoźnikom: do dyspozycji pozostają busy Polska - Włochy świętokrzyskie, busy Polska - Włochy dolnośląskie czy busy Polska Włochy opolskie. Busy polska Wlochy Małopolskie

W jakie dni można skorzystać z wyjazdu do Włoch?

To, co warto podkreślić to fakt, że popularne są nie tylko przewozy Niemcy - Polska, czy transport z Polski do Niemiec, ale także wysyłka paczek do Niemiec. Ta opcja jest szczególnie przydatna dla przedsiębiorców, którzy chcą wzbogacić ofertę swojego sklepu, zlecając transport przesyłek do Niemiec. Możliwość ta działa także w drugą stronę – przesyłki bez problemu mogą być importowane zza granicy do Polski. Transport paczek z Wloch do Polski.

Istnieją trzy opcje wyboru dnia na podróż do Włoch. Pierwsza z nich to bus do Wloch w Piatek, a więc podczas trwania weekendu. To świetna opcja dla osób, które potrzebują zmienić lokalizację przed nowym tygodniem. Do wykorzystania jest także bus do Włoch w srode, a także bus do Włoch we wtorek – te opcje to możliwość skorzystania z przewozu w ciągu tygodnia.

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik
Obsługujemy województwa:
Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Lubelskie
Obsługiwane miasta we Włoszech:

Tarvisio, Tolmezzo, Gemona, Udine, Palmanova, Gorizia, Monfalcone, Triest, Portogruaro, Pordenone, Conegliano, San Dora di Place, Treviso, Wenecja, Vittrio Venetro, Belluno, Cortina d'Ampezzo, Padwa, Chioggia, Ferrara, Rovigo, Vicenza, Bolonia, Imola, Faenza, Forli, Cesena, Ravenna, Cervia, Rimini, Florencja, Pistola, Prato, Lukka, Piza, Viareggio, Pontedera, Empoli, Siena, Livorno, Modena, Sassuolo Carpi, Mantua, Parma, Reggio Emilia, Werona, Piacenza, Crema, Cremona, Brescia, Bergamo, Milano, Monza, Lecco, Como, Sondrio, Varese, Monza, Abbiategrasso, Rovereto, Trento,Bolzano, Merano oraz Bressanone i Brunico oraz okolice podanych miejscowości.

Wyjazdy z Polski:
Wtorek i Piątek
Wyjazdy do Polski:
Środa i Sobota
Przejazd osobowy: Od 450 PLN / 110 EUR
Paczka: 200 PLN / 45 EUR
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.