Loading
Transport do Niemiec - dlaczego warto wybrać podróż busem?
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przewozy osób i paczek

Transport do Niemiec - dlaczego warto wybrać podróż busem?

 

Niemcy to jeden z siedmiu krajów sąsiadujących z Polską. Co roku jest to jedna z najczęściej wybieranych destynacji wakacyjnych i zarobkowych. W związku z tym codziennie setki busów wyrusza w trasę z Polski do Niemiec i z powrotem, umożliwiając tym samym podróż osobom wybierającym się do pracy lub odwiedzającym rodzinę. Popularność masowych emigracji oraz wakacji w Niemczech sprawiła, że busy są jednym z najpopularniejszych środków transportu w tę strony świata. Co jednak sprawia, że tak wiele osób wybiera podróż busem, a nie samolotem lub własnym samochodem?

 

Dlaczego bus, a nie samolot?


Niezależnie od celu podróży, każdemu zależy na tym, aby koszt związany z transportem nie był za wysoki. Przejazdy busem do Niemiec są więc w tym przypadku o wiele korzystniejszą opcją od przelotów samolotem ze względu na korzystną cenę. Z większości polskich miast można szybko dojechać do niemieckiej stolicy czy też innych, położonych we wschodniej części kraju, mieścin. To prawda, że samolot często leci krótko, dzięki czemu można szybko dostać się do Niemiec, jednak w ciągu jednego dnia lotów jest niewiele. Busy z Polski do Niemiec i z powrotem jeżdżą z dużą częstotliwością i często odstępy pomiędzy kolejnymi wyjazdami są niewielkie. Dzięki temu można zdecydować się na spontaniczną podróż lub w wyjątkowej sytuacji szybko znaleźć busa z wolnym miejscem.

Bezpieczny transport ludzi i rzeczy


Busy nie tylko świetnie sprawdzają się do transportu grup osób, ale także do przewożenia rzeczy osobistych. Obecnie można wynajmować busy z Niemiec do Polski lub z Polski do Niemiec w celu przesłania asortymentu sklepowego, mebli do mieszkania czy też innych, ważnych dla danej osoby przedmiotów. Przewożenie tego typu rzeczy samolotem nie jest możliwe ze względu na duże gabaryty, a pojedyncze zabieranie z sobą przedmiotów jest nieopłacalne finansowo. Busy są specjalnie przystosowane do tego, aby móc przewozić duże i małe rzeczy, bezpiecznie spakowane w bagażniku pojazdu. Wysokie bezpieczeństwo dotyczy również ludzi - przejazd autostradami i głównymi drogami jest gwarancją spokojnej podróży. A co oznacza spokojna podróż? Oczywiście wygodę, komfort i możliwość odpoczynku na długiej trasie. Dlaczego by wydawać pieniądze na paliwo i ruszać w kilkugodzinną podróż, jak w tym czasie można zrelaksować się na fotelu?

 

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik

Obsługujemy województwa: Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie.

Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przejazd osobowy: Od PLN / None
Paczka: PLN / None
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.