Loading
Jak przygotować paczkę do przewozu busem?
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przewozy osób i paczek

Jak przygotować paczkę do przewozu busem?

 

Czy wysyłka paczki do innego kraju - na przykład do Danii - to prosta sprawa? Wszystko zależy od tego, jak dany pakunek zostanie zabezpieczony. Przecież najpierw przesyłka musi dotrzeć na magazyn, na którym może być składowana nawet przez kilka dni w różnych warunkach, a wreszcie… znów czeka ją daleka droga, bo Danię i Polskę dzieli aż 1000 km! W takim razie jak odpowiednio zapakować produkt, by uniemożliwić naruszenie jego stanu? Wreszcie jakie czynniki i ewentualne możliwości warto brać pod uwagę? Przekonacie się o tym w poniższym wpisie! 

 

Bezpieczny przewóz przesyłek do Danii - komu to potrzebne?


Po co w ogóle trudzić się odpowiednim pakowaniem przesyłek? Przecież wystarczy zwyczajny karton, trochę folii, taśmy i tyle na ten temat, ale… czy na pewno? OczBezpieczny przewóz przesyłek do Danii - komu to potrzebne?ywiście, że nie, szczególnie gdy w grę wchodzi transport do Danii. W trakcie jazdy wstrząsy oraz uderzenia nie są czymś rzadko spotykanym, a oprócz tego są one także częste podczas sortowania, załadunku, rozładunku i innych prac magazynowych. Wreszcie w grę wchodzi jeszcze inna możliwość - umiejscowienie danej przesyłki na sam spód sterty, przez co cała reszta kartonów będzie ją zgniatać. Tylko wyobrazić sobie 1000 km takiej „ekstremalnej” podróży niezabezpieczonej paczki… to przeogromne ryzyko! 

 

Od teorii do praktyki, czyli bierzemy się do pakowania!


Na samym początku warto oszacować, jaki karton okaże się odpowiedni do rodzaju wysyłanego towaru - chodzi przede wszystkim o jego wielkość i kształt. Dlaczego w ogóle warto się tym przejmować? Ponieważ optymalne dopasowanie udaremnia przesuwanie się zawartości, minimalizuje ilość koniecznego do użycia wypełniacza, ale też obniża cenę ze względu na mniejsze gabaryty. Stawiając na przewóz paczek z Polski do Danii, trzeba też wybrać najlepsze jak to możliwe wypełnienie. Do wyboru jest kilka wariantów - termoizolacyjne styroboxy, gnieciony papier, folia bąbelkowa, wkładki, wełna drzewna, a niekiedy nawet zwykła gazeta. Wypełnienie jest gotowe, a sama zawartość się nie przesuwa? W takim razie karton można zamknąć i okleić. W jaki sposób? Najczęściej wystarczą spore ilości mocnej taśmy, aby pakunek nie otworzył się w najmniej spodziewanym momencie. W przypadku dość „wrażliwych” towarów można też nakleić etykietę „uwaga szkło” lub informację na temat tego, gdzie znajduje się góra, a gdzie dół.

 


Transport Dania-Polska busem to naprawdę odległa trasa zarówno, jeśli chodzi o przewóz osób, jak i różnego rodzaju ładunków. W przypadku przesyłek trzeba za wszelką cenę zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie, ale czy zawsze ma to znaczenie dla tej konkretnej paczki? Nie do końca - wystarczy sobie wyobrazić wysyłkę sporych ozdobnych kamieni lub ciężkich i ostrych przedmiotów. Co ochroni zabezpieczenie w tym przypadku? Przede wszystkim pakunki innych osób!
 

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik

Obsługujemy województwa: Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie.

Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przejazd osobowy: Od PLN / None
Paczka: PLN / None
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.