Loading
Jak przygotować busa do trasy Polska-Szwajcaria?
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przewozy osób i paczek

Jak przygotować busa do trasy Polska-Szwajcaria?

 

Trasa z Polski do Szwajcarii z całą pewnością wyróżnia się malowniczymi krajobrazami gór i drogowymi serpentynami, na które można się natknąć już na południu Niemiec. Podróż okazuje się jednak niekiedy dość wycieńczająca, bo z naszego nadwiślańskiego kraju do Helwecji jest ponad 1200 km! Jak się odpowiednio przygotować i na co zwrócić uwagę w trakcie organizacji? Wreszcie, co jest powodem tak dużej popularności Szwajcarii, jaką można dziś zauważyć? Sprawdźmy to! 


Alpejski kraj wiele zawdzięcza doskonałej gospodarce, za sprawą której wielu Polaków decyduje się na wyjazd w celach zarobkowych. To oczywiście niejedyny powód, ponieważ mimo niewielkich rozmiarów, Szwajcaria cieszy się ogromną popularnością wśród turystów, w tym miłośników górskich wędrówek. Co konkretniej wydaje się najciekawsze pod tym względem? Charakterystyczny szczyt górski Matterhorn, Dolina Zegarów, lodowiec Aletsch i wiele więcej! 

 


W związku ze sporym popytem coraz więcej firm proponuje busy na trasie Polska Szwajcaria. Dzięki temu niezależnie, czy chodzi o kilkudniową wycieczkę, czy też wyjazd w celach zarobkowych - każdy ma szansę udać się do tego malowniczego kraju. To jednak bardzo daleka trasa, a więc jak odpowiednio przygotować do niej pojazd? 


Sprawny bus podstawą dobrego przewoźnika ze Szwajcarii do Polski 


Niesprawny pojazd to ogromne ryzyko zarówno dla kierowcy, pasażerów, jak i innych uczestników ruchu. Czy jest w takim razie możliwe przemieszczanie się takim autem? Oczywiście, że nie, bo każdy powinien mieć zapewnione niezbędne bezpieczeństwo. Co się na to składa? Między innymi sprawny układ hamulcowy, działające reflektory, nowe opony, a także zadbanie o stan innych podzespołów jak filtry, ABS oraz poduszki powietrzne. To jednak nie wszystko, ponieważ w grę wchodzi także komfort! W tym celu należy zadbać o stan foteli oraz całej tapicerki. 


A jak sprawa wygląda w przypadku pakunków? Przecież internetowe zakupy asortymentu zza granicy nie należą do rzadkości. Zarówno przewóz przesyłek do Szwajcarii, jak i transport paczek ze Szwajcarii do Polski powinien odbywać się odpowiednio przystosowanymi samochodami. Oczywiście w tym przypadku nie trzeba przejmować się fotelami czy tapicerką, ale istotna jest z kolei przestrzeń ładunkowa oraz zabezpieczenie towaru. Przesyłki należy bowiem rozsądnie posegregować oraz przymocować. W jaki sposób? Jeśli chodzi o ułożenie, zawsze warto działać zgodnie z zasadą, według której najcięższy ładunek zawsze kładzie się na spód sterty. A co z mocowaniem? Wystarczą specjalne pasy mocujące, drążki rozporowe albo siatki zabezpieczające. Tak przygotowane auto może bez problemu wyruszyć w najdalszą podróż!
 

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik

Obsługujemy województwa: Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie.

Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przejazd osobowy: Od PLN / None
Paczka: PLN / None
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.