Loading
Busy Polska-Dania
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Przewozy osób i paczek

Busy Polska-Dania

Z racji tego, że rozpowszechnił się zagraniczny transport, zarówno towarów, jak i osób, na znaczeniu zyskały busy i autokary oferujące płatny przewóz z różnych miejsc świata – np. transport osób z Danii do Polski lub w kierunku przeciwnym – transport osób do Danii. Przewozy takie nie zawsze jednak ograniczają się do transportu wyłącznie osobowego, ponieważ obecnie bez problemu można zorganizować również transport towaru do Danii, gdzie przy sprawnym przygotowaniu można uskutecznić przewóz paczek z polski do Danii. Takie rozwiązanie, jakim są przewozy paczek Dania - Polska znacznie zwiększają możliwości usługodawców, ponieważ nie są oni ograniczeni w dostawie zarówno na swoim terytorium, ale także w eksporcie – dzięki temu bez komplikacji może odbywać się np. transport paczek z Danii do Polski. Usługa ta działa analogicznie w drugą stronę, ponieważ usługodawcy mogą oferować paczki z Polski do Danii, zwiększając przy tym swoje możliwości logistyczne. I choć przewóz paczek Dania – Polska może wydawać się skomplikowany, proces ten nie wymaga większego zorganizowania. Należy zorientować się więc, jaka firma może zaoferować transport busem na trasie Dania – Polska.

Busy do Danii – kiedy?

Dla osób, chcących podróżować busem organizowany jest transport osobowy do Danii. Można wtedy bezproblemowo pokonać kilometry i znaleźć się w wybranej lokalizacji. Przewóz osób do Danii odbywa się trzy razy w tygodniu, w tym raz w weekend. Oferujemy bus do Danii we wtorek dla osób, które chcą skorzystać z przewozu na początku tygodnia, skorzystać można także z wariantu, jakim jest bus do Danii w czwartek lub zdecydować się na bus do Danii w niedzielę. Taka dostępność terminów jest atrakcyjna dla osób, których interesuje oferta, jaką są busy do Danii z Polski, ponieważ częstotliwość transportu do Polski z Danii jest na naprawdę zadowalającym poziomie. Ważny jest także aspekt tego, jak właściwie wygląda przewoźnik Dania – Polska. W ofercie można znaleźć pojazdy zawsze technicznie gotowe na wyjazdy do Danii. Dlatego też przewozy Dania – Polska oraz w drugą stronę - przewozy Polska - Dania nie stanowią przeszkody dla naszych kierowców. Dzięki temu transport Polska – Dania oraz Dania - Polska może być realizowany o każdej porze.

Rodzaje transportu do Danii

W ofercie znaleźć można szeroki wybór transportu z Polski do Danii. Wyjazdy nie są ograniczone z jednego miejsca, ponieważ znaleźć można busy Polska - Dania świętokrzyskie, busy dolnośląskie czy busy opolskie. Oprócz tych lokalizacji dostępny jest także transport z Polski do Danii, który świadczą busy Polska - Dania śląskie, busy małopolskie, busy Polska - Dania podkarpackie, świętokrzyskie i dolnośląskie. To zdecydowanie bogata propozycja dla zainteresowanych osób, które nie raz postawiły sobie za cel: szukam transportu z Polski do Danii, ale nie mogły znaleźć pasującego im miejsca początkowego podróży. Przewóz osób Polska – Dania, a także analogicznie w drugą stronę – przewóz osób Dania – Polska jeszcze nigdy nie był tak prosty i łatwo dostępny. Busy z Polski do Danii oraz tę w drugą stronę to zachęta dla wszystkich tych, którzy z osobistych przyczyn nie mogą pozwolić sobie na transport w prywatnym zakresie. Warto więc skorzystać z oferty, jaką jest bus Polska - Dania oraz bus Dania – Polska, by bez problemu dotrzeć w oczekiwane miejsce.

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik
Obsługujemy województwa:
Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Lubuskie, Mazowieckie, częściowo - Zachodniopomorskie
Obsługiwane regiony w Danii:

Jutlandia Południowa, Jutlandia Srodkowa, Zelandia , Region Stołeczny

Wyjazdy z Polski:
Wtorek, Czwartek, Sobota
Wyjazdy do Polski:
Środa, Piątek, Niedziela
Przejazd osobowy: Od 550 PLN / 950 DKK
Paczka: 200 PLN / 350 DKK
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.