Loading
Busem do Danii
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przewozy osób i paczek

Busem do Danii

 

Polacy wybierają różne kraje w celach zarobkowych lub turystycznych. Bardzo popularne kierunki wyjazdów rekreacyjnych to regiony śródziemnomorskie, w których można odpocząć, kąpiąc się w promieniach słońca. Natomiast za pracą nasi rodacy wyjeżdżają najczęściej do Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Holandii. Na popularności zyskuje także Dania. Ten kraj jest nie tylko atrakcyjny zarobkowo, ale również turystycznie. Coraz częściej Polacy podróżują do krajów skandynawskich. Dlaczego? Ze względu zarówno na przepiękne krajobrazy, jak i poznawanie tamtejszej kultury. W tym artykule postaramy się przybliżyć, jak wygodnie i tanio podróżować z Polski do Danii.

 

Postaw na jakość i komfort


Osoby, które jako cel swojej podróży wybierają odległe kraje, zastanawiają się, jaki środek transportu wybrać — samochód osobowy, samolot czy bus. Decyzja często uzależniona jest od kosztów, a także optymalny zakres czasu, który planowany jest na całą podróż. Warto wspomnieć, że rozbudowana siatka europejskich autostrad i dróg ekspresowych daje mnóstwo możliwości. Dotarcie do miejsca docelowego zajmuje tylko kilka godzin. Komfort podróży podnosi fakt, że rozsiadając się wygodnie w fotelu można oddać się ulubionym zajęciom np. czytaniu książki czy oglądaniu filmów lub seriali.

  Firmy organizujące przewóz osób z Polski do Danii często wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Busy ruszają ze wskazanego miejsca z województwa opolskiego lub dolnośląskiego, przejeżdżając przez określone punkty na trasie, aby dotrzeć do wybranego regionu Danii. Poza tym na komfort podróżowania wypływa również wyposażenie pojazdów w postaci wygodnych foteli czy dostępu do elektroniki.

Transport z Danii i z Polski dostępny jest każdego dnia — wystarczy skontaktować się z wybranym przewoźnikiem. Klienci często mają możliwość wyboru daty wyjazdu lub powrotu. Podróżowanie w taki sposób jest bezpieczniejsze w obecnej sytuacji ze względu na mniejszą ilość osób przebywających w busie niż w samolocie. Przewoźnicy dbają również o to, aby na bieżąco informować swoich klientów o zachodzących zmianach, związanych z podróżowaniem do poszczególnych krajów.

Dlaczego warto pojechać do Danii?


Dania — jako jedno z państw skandynawskich — może być dumna ze swoich walorów kulturowych, a także przyrody. W okresie jesienno-zimowym występuje niesamowite i spektakularne zjawisko — zorza polarna. Natomiast jeśli podróżujemy z dziećmi, warto rozważyć wizytę w Legolandzie lub Den Bla Planet, czyli jednym z większych skandynawskich oceanariów. Dania to również miejsce, w którym można znaleźć wysoko opłacalne zlecenia zarobkowe. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na wyjazd do tego małego, ale jakże urokliwego kraju.

 

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik

Obsługujemy województwa: Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie.

Wyjazdy z Polski: None
Wyjazdy do Polski: None
Przejazd osobowy: Od PLN / None
Paczka: PLN / None
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.