Loading
Bertbus - Blog
Przewóz osób i paczek
Rezerwacja telefoniczna
Zadzwoń i zarezerwuj teraz!
Przewozy osób i paczek

Bertbus - Blog

przewozy do holandii

 

Dlaczego warto wybrać busa w podróż za granicę?

 

Jeśli chodzi o podróże za granicę kraju, do wyboru mamy samoloty, pociągi i busy. Podróż samolotem dla wielu osób wydaje się luksusem, ale prawda jest zupełnie inna.

 

Czytaj Więcej...

transport szwajcaria polska

 

Usługa door to door - czym jest?

 

Aktualnie usługi transportowe na świecie są bardzo rozwinięte, a mówiąc o usłudze door to door, nie mówimy tylko o przewozie osób, ale również i paczek. Jak sama nazwa wskazuje door to door, jest usługą przewozu, w której klient sam wybiera adres do przyjazdu kierowcy oraz miejsce docelowe.

 

Czytaj Więcej...

flaga danii

 

Busem do Danii – najważniejsze informacje

 

Polacy podróżują sporo. Za granicę jeździmy głównie do pracy, ale również czysto turystycznie. Jedną z popularnych destynacji jest Dania. Kraj ten oferuje odwiedzającym naprawdę sporo. Jak jednak się tam dostać?

 

Czytaj Więcej...

szwajcaria

 

Jak wybrać bezpieczny przewóz Szwajcaria-Polska?

 

Wiele osób podróżujących na trasach międzynarodowych zastanawia się, jak wybrać bezpiecznego przewoźnika. Warto się tego dowiedzieć oraz zapoznać z najważniejszymi aspektami.

 

Czytaj Więcej...

flaga szwajcarii

 

Dlaczego warto jechać do Szwajcarii busem lub autobusem?

 

Szwajcaria to niezwykle urokliwy kraj pełen pięknych widoków i ciekawych miejsc turystycznych. Nic dziwnego, że bardzo dużo osób postanawia spędzić swój urlop właśnie tam. Tylko jak się tam dostać? Istnieje wiele możliwości transportu z Polski do Szwajcarii.

 

Czytaj Więcej...

flaga niemiec

 

Jak przygotować się do podróży za granicę busem?

 

Transport z Polski do Niemiec bardzo często odbywa się busem. Jest to częsty wybór z powodu niskich kosztów takiego rozwiązania. Busy do Niemiec jeżdżą z województwa małopolskiego bardzo często, co wskazuje na ich ogromną popularność.

 

Czytaj Więcej...

 

Transport do Niemiec - dlaczego warto wybrać podróż busem?

 

Niemcy to jeden z siedmiu krajów sąsiadujących z Polską. Co roku jest to jedna z najczęściej wybieranych destynacji wakacyjnych i zarobkowych. W związku z tym codziennie setki busów wyrusza w trasę z Polski do Niemiec i z powrotem.

 

Czytaj Więcej...

bus do danii

 

Busem do Danii

 

Polacy wybierają różne kraje w celach zarobkowych lub turystycznych. Bardzo popularne kierunki wyjazdów rekreacyjnych to regiony śródziemnomorskie, w których można odpocząć, kąpiąc się w promieniach słońca. Natomiast za pracą nasi rodacy wyjeżdżają najczęściej do Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Holandii. Na popularności zyskuje także Dania.

 

Czytaj Więcej...

przewóz busem

 

Zorganizowane przewozy za granicę

 

Wraz z rozpowszechnieniem się zakupów internetowych, na rynek wchodzą coraz to nowocześniejsze rozwiązania, które ułatwiają zakup towaru nawet trudno osiągalnego w ojczystym kraju. Dzięki temu można zakupić każdą rzecz, nawet jeśli jest ona dostępna tysiące kilometrów od miejsca zamieszkania...

 

Czytaj Więcej...

paczka do przewozu busem

 

Jak przygotować paczkę do przewozu busem?

 

Czy wysyłka paczki do innego kraju - na przykład do Danii - to prosta sprawa? Wszystko zależy od tego, jak dany pakunek zostanie zabezpieczony. Przecież najpierw przesyłka musi dotrzeć na magazyn, na którym może być składowana nawet przez kilka dni w różnych warunkach, a wreszcie...

 

Czytaj Więcej...

bus

 

Jak przygotować busa do trasy Polska-Szwajcaria?

 

Trasa z Polski do Szwajcarii z całą pewnością wyróżnia się malowniczymi krajobrazami gór i drogowymi serpentynami, na które można się natknąć już na południu Niemiec. Podróż okazuje się jednak niekiedy dość wycieńczająca, bo z naszego nadwiślańskiego kraju do Helwecji jest ponad 1200 km...

 

Czytaj Więcej...

Komfortowo

Zapewniamy najkrótszy możliwy czas podróży. Odbieramy i dowozimy naszych pasażerów pod wskazany przez nich wcześniej adres

Tanio

Nasi kierowcy posiadają niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia do wykonywania międzynarodowoych przewozów osobowych

Bezpiecznie

9-osobowe busy Mercedes Sprinter oraz Renault Master gwarantują komfortową wyprawę w niewielkim gronie

Przejazdy i cennik
Obsługujemy województwa:
Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Lubelskie
Wyjazdy z Polski:
None
Wyjazdy do Polski:
None
Przejazd osobowy: Od PLN / None
Paczka: PLN / None
Przejazdy staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów. Konkretne trasy oraz czas wyjazdów ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji !!

Cena jest ustalana indywidualnie.